.
 

לקוחות ממליצים 

יקירה היקרה!!!!  (28/7/14)

אחרי לילות לבנים וימים נטולי שינה ולאחר נסיון עם שתי יועצות שינה אחרות פניתי אליך מיואשת חסרת מוטיבציה ויותר מהכל עייפה... כבר בשיחת טלפון איתך הרגשתי שאת מלאת כוחות ואמונה חדורת מוטיבציה וידעתי שאני זקוקה לך! בפגישה הסברתי לך את סדר היום שהכי היה לא מסודר ואת הלילות שהיו פשוט המשך של היום... קצת לפני שהרמתי ידיים וקיבלתי את המצב כפי שהוא נכנסת לתמונה אז היה לא קל והתהליך היה ארוך ומתיש יותר מהצד שלי פחות לדניאלה ,הצלחנו ליצור סדר יום ולילה. המחשבה שדניאלה תירדם בלי הנקה היתה לי הזויה או שאצליח להרדים אותה לשלוש שינות במהלך היום היה לי נשמע בדייה... אני נזכרת בתקופה הזו ובאמת הייתי זקוקה להרבה אמונה ומוטיבציה ואין ספק שקיבלתי ממך את זה בשפע!  אז היום אני רוצה להודות לך ובמבט לאחור יכולה רק להגיד שבתור אמא טרייה שמרגישה את הייאוש והעייפות לפעמים כל מה שצריך זה את שאיבת הכוחות ממשהו אחר ובמיוחד מישהו שיבין אותך ולא יסביר לך בזלזול שכל הילדים לא ישנים.... אז תודה רבה מעבר לייעוץ שינה אני חושבת שיש במקצוע שלך סוג של מצווה שליחות ממש... אז מאחלת לך שהמצווה שאת עושה תחזור אליך שיהיה לך הצלחה רבה שגשוג ופרנסה טובה..!!! שירן אסי ודניאלה בלבסקי 

 

23/04/15

אני לא טובה בזה.... אנסה..

 

אנחנו בת חן וערן הורים לעילאי (וגם לליאם, אבל באנו להתייעץ לגבי עילאי),

 

כבר עבר המון זמן...

 

אני 'התחברתי' אלייך כבר מהקריאה בפייסבוק.., תמיד תמיד הייתי אצלי בראש 

 

ורק חיכיתי למועד 'המתאים' (הריון, לידה, לשכנע את בעלי, ועוד ועוד תירוצים  לדחייה..)

 

התהליך אמנם לא היה "זבנג וגמרנו", אך מהרגע שנפגשנו הרגשתי שאת פשוט 

 

יודעת מה את אומרת ונסכת בי בטחון שזו הדרך הנכונה.

 

ניסינו לשמור על ה"כללים" אבל מודה ש"בזמנים הקשים"- ויתרנו והשתמשנו 

 

בכל מיני שיטות "אסורות", כשאלה חלפו חזרנו שוב לדרך הישר.

 

אני חושבת שאת עושה עבודה מדהימה, ויש לך סבלנות שלא תאמן, עזרת לי 

 

מאוד ותמכת הרבה מעבר לזמן המקובל- ואני מאוד מאוד מעריכה את זה.

 

חשוב לי להדגיש שבעידן הטרנד המטורף של "יועצות שינה"- שמנסות לתפוס 

 

ולנצל את הגל- (וכן אני מכירה לא מעט חברות שהלכו אחר הפרסום, ונפלו…………)-

כיף כל כך לראות שיש מי ששומר על שפיות צניעות ואצילות 

 

ולא נגרר אל המסחריות שבעניין

 

אז באמת המון המון תודה אמיתית ובעיקר הערכה!

 

אשמח להמליץ עליך לכל דורש  (את מוזמנת להעביר את המייל/ הטלפון שלי אם מישהו רוצה /שואל על המלצה)

 

יישר כוח

 

 וחג עצמאות שמח!

 


יקירה היקרה,   (10/4/15)
אחרי תקופה ארוכה שזה שכנענו את עצמינו שזה בסדר שמאיה לא ישנה ביום, שזה הגיוני שהיא אוכלת המון בלילה וקמה מספר פעמים, העייפות הכריעה והחלטנו לעשות מעשה ולהקציב את המשאבים הנפשיים והכספיים הדרושים לתהליך. הגענו אלייך בעקבות הרצאה שלך ולא הצטערנו. הסבלנות, ההבנה, הזמינות והכלים שנתת גרמו לשינוי מיידי. לא יכולנו לקוות לתוצאה טובה יותר. לילות שלמים ונעימים, הרדמות קלות, ילדה מאושרת והורים מתפקדים. זאת ההשקעה הכי טובה שהורים יכולים לעשות בעצמם ובילדים שלהם. תודה לך, באמת שינית את חיינו לטובה.
יואב ונעה.

 

מורן ומאור אברהם( 7.4.14)

מעולה מעולה!!! תהליך ארוך אך שווה!! לא האמנו ששיר יכול לישון לילה שלם ברצף זה עשה פלאים לבית ולמשפחה שלנו!!! שווה כל שקל.

 

דינה ואיתן שטרן  (01.07.13)  

 לפני שהתחלנו את התהליך עם יקירה, הדרי, התינוקת שלנו, שהייתה אז בת שישה וחצי חודשים לא ישנה לילה רצוף מיום היוולדה, היא התעוררה בלילות כל שעתיים-שלוש, וככל שגדלה היה לה יותר ויותר קשה להירדם במהלך היום, במיוחד מחוץ לבית. היא הייתה נרדמת אך ורק על הידיים. אני ובעלי ניסינו ללמדה להירדם עצמאית במיטה, בהסתמך על מידע שקראנו באינטרנט, דבר שנכשל. כל נסיון להרדים אותה במיטה ולא על הידיים היה מלווה בצרחות שנמשכו קרוב לשעה, וגם כשכבר הייתה נרדמת במיטה, עדיין התעוררה בלילות. מיותר לציין שהיינו תשושים לגמרי, אני לא ישנתי לילה רצוף למעלה מחצי שנה (מאז שילדתי) והפכתי למתוסכלת וחסרת סבלנות, והרגשתי שאני לא יכולה להמשיך כך וחייבת לקבל עזרה, אחרת פשוט אתמוטט. כשהתחלנו את התהליך עם יקירה, בעלי היה סקפטי, אך הסכים לשתף פעולה למעני. יקירה ליוותה אותנו לאורך כל התהליך יום-יום, תמיד נתנה מענה לשאלות ובעיות שצצו, ותמכה בנו כשהיה קשה, עם הרבה סבלנות. היום, הדרי שלנו ישנה לילות רצופים משמונה בערב ועד שבע- שבע וחצי בבוקר, ההרדמות שלה גם בלילה וגם ביום הרבה יותר קצרה וכמובן לא מלווה בצרחות. גם מחוץ לבית יותר קל לה להירדם, וגם אם לא נרדמת הדבר כבר לא משפיע על שנת הלילה שלה. בקיצור, החיים שלנו השתפרו פלאים בזכות יקירה 

 

יעל וארז הדר (26.06/13)

ממליצה על יקירה היועצת בחום ואהבה, על היחס האישי ומדגישה שהתהליך קשה יותר עבור ההורים מאשר לילד. חשוב מאוד החיבור האישי עם היועצת והגישה שלה. על היועצת לדעת לזהות אלו הורים צריכים גישה קשוחה יותר ואילו צריכים את היועצת הרגישה. יקירה עושה זאת מצויין !!! את יקירה פגשנו ימים ספורים לאחר שאיתן חגג 5 חודשים. הרגשנו חסרי אונים והיינו במצב שאיתן לא מסכים ללכת לישון בשום מקום חוץ מהמיטה שלנו או על הידיים בהנקה. כשפגשנו את יקירה, במהלך הפגישה ובתומה, עדיין הייתי סקפטית. נשמע לי לא הגיוני, לא סביר ופשוט לא ! שמשהו יכול להשתנות מהמצב בו אנו נמצאים. הכי היה לי חשוב שאיתן לא יבכה במיטה, מעבר לזה, הייתי מוכנה לנסות הכל. בלילה הראשון, לקח לנו שעה להרדימו והופתעתי לטובה אפילו מפרק זמן זה. עד אותו היום איתן היה מסוגל לבכות גם מעל שעתיים רצוף. יקירה ידעה לתת דגשים וטיפים קטנים וחשובים שכבר תוך הרדמה אחת קידמו אותנו. ערב למחרת, כבר לקח 45 דק וכו וכו. יקירה היתה איתנו מאוד רגישה וגמישה והבינה את הרצון שלי להניק את איתן במהלך הלילה על אף שרופא הילדים חיזק אותה וציין שאין לאיתן צורך שכזה בגילו. לאחר חודשיים של ליווי, איתן נרדם תוך כ15 דק, ללא בכי וקם פעם אחת במהלך הלילה. וזאת גם לפי מה שאנחנו בחרנו ללמדו ולהרגילו. לעיתים אני קוראת בפייסבוק פוסטים של אמהות במצוקה אשר מספרות על ילדים גדולים (שנה+) שאינם מצליחים להרדם ואני מבינה שהענקנו לאיתן מתנה נפלאה וזאת האפשרות להרדים את עצמו כאשר הוא עייף. לעיתים יש תחושה שעם הגיל הם לומדים... אך לעיתים לא ואני שמחה שעברנו את התהליך, למדנו להעניק לאיתן בטחון, לקבל כלים להתמודד עם בעיות שינה שונות ולהבין את הסיבות מהם הן נובעות ולהתמודד איתן בחוכמה ולא ממקום של תסכול.

ממליצה בחום  יעל הדר.

 

06/05/15

הגעת אלינו אחרי שעברנו דירה והיו לנו הרבה שינויים בחיים מה שהשפיע על השינה של הילדה מאוד.

התהליך כולו ארך אצלינו כשלושה חודשים, יחסית הרבה זמן, אבל זה מה שקורה כאשר שני הורים רואים באור אחר את התהליך.

לאט לאט כולם ראו את השינוי ושזה עושה טוב לילדה.

לאט לאט היא התחילה להתרגל לישון לבד, והרבה ושינה איכותית.

אני לא יודעת איפה היינו היום אם לא היית באה. אני מנחה שהשינה לא הייתה אותו דבר.

היום אנחנו יכולות להתמודד עם כל תהליך.

המון תודה על הכל.

 

לנה.